Wyróżnienie naszego zdjęcia w Wielkim Konkursie Fotograficznym

Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami informacją, że nasze zdjęcie, które widzicie poniżej, zostało wyróżnione w Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic 2017 – jednym z największych konkursów fotograficznych w Polsce! Zdjęcie zostało nagrodzone w kategorii #WeLovePhoto – fotografia smartfonowa. Konkurs WKF podzielony był na 5 kategorii: fotoreportaż, ludzie, zwierzęta, krajobraz oraz wspomniana wcześniej #WeLovePhoto. Spośród zgłoszonych fotografii jury w składzie: Agnieszka Franus, Iwona El Tanbouli-Jabłońska, Marek Arcimowicz, Paweł Młodkowski, Mariusz Stachowiak wyłoniło te 15 najlepszych. W każdej z kategorii przyznano jedną główną nagrodę i dwa wyróżnienia. Wyłoniono również zwycięzcę nagrody Grand Prix. Nagrodą rzeczową, którą otrzymaliśmy był telefon Asus ZenFone 3 Max. Nie to jednak było najważniejsze! Największym wyróżnieniem i zarazem spełnieniem marzeń była publikacja zdjęcia na łamach styczniowego numeru magazynu National Geographic Polska 🙂

Zdjęcie konkursowe zrobiliśmy w Hawanie podczas naszej podróży na Kubę w październiku 2016 roku. Przedstawia ono salon fryzjerski w jednej z bram Starej Hawany. Fotografia została wykonana telefonem Samsung Galaxy S7, kiedy nawet nie myśleliśmy o kupnie porządnego aparatu.

Takie momenty motywują nas do dalszej pracy i udowadniają, że warto poświęcać się swoim pasjom i po prostu działać 🙂 Naszym odwiecznym marzeniem było znalezienie się na łamach tego kultowego magazynu, a wiadomość o przyznanej nagrodzie powaliła nas na kolana.

Oficjalne wyniki Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic 2017 znajdziecie tutaj oraz w styczniowym numerze gazety National Geographic Polska.

national geographic wielki konkurs fotograficzny 2017 13 edycja wkf wyroznienie welovephoto kuba fryzjer

“Hawana – miasto brzydkie i trudne, a zarazem piękne i przyjazne. Pełne sprzeczności, fascynujące, ale przede wszystkim niesamowicie klimatyczne. Zdjęcie zrobione w jednej z bram Starej Hawany, którą zaaranżowano na salon fryzjerski.”

0 0 votes
Article Rating